Sygietyńskiego

Business Center” to prestiżowy budynek zlokalizowany na Zabobrzu przy ulicach Jana Pawła II i, Sygietyńskiego / Bacewicz . Sama lokalizacja budynku pozwalać będzie na równie dobry dojazd do Centrum miasta jak i wyjazd z niego w kierunku Wrocławia, Legnicy i kurortów górskich takich jak Karpacz , Szklarska Poręba czy Świeradów Zdrój.

Budynek wyróżniać się będzie nowoczesną i elegancką forma architektoniczną. Szklana elewacja, cegły klinkierowe czy linie płyt architektonicznych mają nadać budynkowi niepowtarzalny charakter i sprawić, że nie pozostanie niezauważalny na jeleniagórskim przedmieściu. Dołożymy wszelkich starań aby każdy szczegół inwestycji od architektury przez dobór materiałów, funkcjonalność lokali kończąc na komforcie użytkowania , spełniał oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Budynek składać się będzie z trzech kondygnacji. Wyposażony zostanie w windę i dwie klatki schodowe dostępne od frontu budynku. Łączna powierzchnia wszystkich lokali handlowo – usługowych i biurowych przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem to 4000m2.

Na parterze oferujemy 1200m2 powierzchni przeznaczonej pod lokale usługowo – handlowe wraz z rampą dostawczą. Na piętrach znajdować się będą nowoczesne powierzchnie biurwo – usługowe doskonale doświetlone szklanymi witrynami o pow. 1400m2 każda.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, proponujemy podział powierzchni zgodny z potrzebami biznesowymi Klienta (wielkość lokalu, kształt, umiejscowienie). Przyszły najemca bądź klient może osiągnąć optymalne dla siebie rozwiązania.

W celu lepszego skomunikowania inwestycji przed budynkiem znajdować się będzie parking dla 120 samochodów co umożliwi łatwy dostęp dla zmotoryzowanych.

ZAPRASZAMY ZAINTERESOWANYCH LOKALAMI DO INDYWIDUALNYCH ROZMÓW I NEGOCJACJI.

Kontakt:

tel.: 731 – 406 – 406

e-mail: biuro@krysiakdeweloper.pl

„Business Center” zlokalizowany będzie przy Al. Jana Pawła II (droga krajowa nr 5)