O nas

Firma KRYSIAK powstał w 2006 roku i od początku istnienia działa w branży budowlanej. Przez lata działalności zdobyliśmy doświadczenie, które dziś pozwala nam na świadczenie usług na wysokim poziomie. Do naszych realizacji należy wiele obiektów handlowych, biurowych , mieszkalnych czy przemysłowych w zakresie nośnych konstrukcji i przykryć dachu. Czujemy się zobowiązani do zawodowej solidności i odpowiedzialności za jakość wznoszonych obiektów. Ponieważ zawsze zdawaliśmy sobie sprawę z ważnej roli w procesie budowlanym.

Wykonawstwo dla nas to realizacja potrzeb Inwestora. Staramy się opierać na wzajemnym zrozumieniu i współpracy. Nasze realizacje były wykonane terminowo, a zadowoleni Inwestorzy często wracali z kolejnymi zleceniami. Z satysfakcją możemy powiedzieć, że zaowocowało to dobrymi opiniami naszych klientów.

Dzięki wytężonej pracy, nabytym umiejętnościom, rzetelności wobec klientów i pracowników dziś mówimy, że osiągnęliśmy sukces, a jest nim:

  • Uznana pozycja na rynku i dobra opinia.
  • Stabilna kadra pracownicza i zarządzająca.
  • Możliwość prowadzenia własnych Inwestycji.
 
Nasza firma systematycznie rozwija swoją działalność. Realizujemy i planujemy projekty deweloperskie na posiadanych przez nas nieruchomościach w Jeleniej Górze i okolicy. Wszystkie inwestycje planujemy z dużą starannością tj. dokładnie analizujemy lokalizacje pod nasze inwestycje oraz ich funkcje użytkową a projekty budowlane przygotowujemy przy współpracy doświadczonych biur konstrukcyjno -architektonicznych.
Oferujemy obiekty według standardów deweloperskich a na życzenie klientów w standardzie rozszerzonym na podstawie indywidualnych uzgodnień.
Firma dokłada wszelkich starań aby budowane obiekty powstawały w lokalizacjach spełniających oczekiwania przyszłych właścicieli. Tereny nabyte znajdują się w spokojnych dzielnicach miasta Jelenia Góra w niedalekiej odległości od centr, szkół, czy opieki zdrowotnej a zarazem w bliskim otoczeniu z naturą i rozpościerającymi się widokiem na kotlinę jeleniogórska. Posiadamy również grunty pod działalność usługowo – handlową czy też biurową zlokalizowane w samym centrum miasta.
Za główne cele naszej działalności stawiamy sobie promowanie nowoczesnej architektury wyróżniającej się na tle konkurencji oraz poprawiając jakość przestrzeni miejskiej i standardów życia mieszkańców.

Zapewniamy Klientom wysoki standard i komfort użytkowania budowanych przez nas obiektów. Wszystkie inwestycje są starannie przygotowane przez zespół wykwalifikowanych architektów a sam proces realizacji oddawany jest w ręce doświadczonych wykonawców i pracowników.
Przy budowie korzystamy jedynie z najlepszych materiałów i rozwiązań budowlanych, stawiamy nacisk na rozwiązania najwyższej klasy.
Ponieważ sami od siebie dużo wymagamy, lubią nas klienci z wymaganiami.
Naszymi standardami są:

  • Nowoczesna architektura
  • Wysoka jakość wykonania
  • Starannie dobrane lokalizacje
  • Profesjonalna obsługa klienta
  • Przejrzyste warunki zakupu
  • Wysoka jakość i terminowość
  Jednym słowem zależy nam na zapewnieniu Klientom poczucia komfortu, zadowolenia i satysfakcji z zakupionej u nas nieruchomości.