Zrealizowane

26 października 2019

Paderewskiego

Osiedle Paderewskiego I jest pierwszym etapem budowy 24 mieszkań w zabudowie szeregowej. Osiedle tworzą nowoczesne architektonicznie budynki w zabudowie szeregowej. We wszystkich budynkach oferowane będą Naszym Klientom domy lokalowe o powierzchni 115 m². Mieszkania składać się będą z dwóch kondygnacji i poddasza użytkowego.
26 października 2019

Elsnera

ELSNERA – jest naszą kolejną inwestycją na terenie osiedla Zabobrze w Jeleniej Górze. Mamy Państwu do zaoferowania w doskonałej lokalizacji kompleks mieszkaniowy, składający się z mieszkań 2 oraz 3 pokojowych.
26 października 2019

Lutosławskiego

Lutosławskiego jest drugim etapem budowy unikatowego osiedla. Mamy Państwu do zaoferowania 10 domów w zabudowie szeregowej. Na każdy lokal przypada parter , pełnometrażowe piętro i poddasze. Budynki zlokalizowane są w cichej i spokojnej dzielnicy Zabobrza w otoczeniu zieleni i ogrodów.
26 października 2019

Sygietyńskiego

Do sprzedania budynek usługowy o łącznej powierzchni 4200 m2 zlokalizowany przy ul. Sygietyńskiego 2 w Jeleniej Górze. Długoterminowe umowy najmu z sieciami takimi jak : Aldi , VIVE Group , Fitness World będą stanowić wysoką stopę zwrotu inwestycji.